1 / 4

VintedJó állapotú
Stacja dokująca i-tec Triple Display Docking Station 96W
19 769 Ft
Szállítás: 6 Ft
Vevővédelem: 1255 Ft· Összesen: 21 024 Ft
F
fensk
91LengyelországCsomagküldés
Márka: i-tecFeladva: 13 napja
Leírás
Sprzedam stację dokującą marki i-tec. Model: CATRIPLEDOCKPDPRO Obsługa podłączenia przez USB-C oraz USB-A. Idealna do pracy biurowej, home office i rozbudowy laptopa o wiele portów. Najważniejsze funkcje: ✔ Obsługa do 3 monitorów jednocześnie ✔ 3x HDMI + 2x DisplayPort ✔ Ładowanie laptopa do 96W Power Delivery ✔ USB 3.0 / USB-C ✔ LAN RJ45 ✔ Audio jack ✔ Możliwość montażu VESA Stan bardzo dobry, sprzęt w pełni sprawny. W zestawie: * stacja dokująca * zasilacz * kabel USB-C * oryginalne pudełko