Ugrás a tartalomhoz
ÁrBogár
Vitrinbe való, szép, de hibás 1866MHz memó kitek egyben, eladók!
HardverApróJó állapotú

Vitrinbe való, szép, de hibás 1866MHz memó kitek egyben, eladók!

3000 Ft

C
ChrisFurcap
273Miskolc, Nyíregyháza
Márka: HyperXFeladva:

Leírás

Eladó 2 X 2x4GB DDR3 1866MHz memória kitek! Nálam sajnos nem működtek, hátha valakinek több szerencséje lesz. Nyilván nincs garancia. 3000Ft a 4 modul. Miskolci, ritkán nyíregyházi átvétel lehetséges vagy postázom is a vevő terhére és felelősségére!

További hirdetések — ChrisFurcap3Összes →