





Gigabyte GV-R465OC-1GI videokártya (szinte új, csak teszt kártya volt)
8000 Ft
Leírás
Sziasztok!Sajnos a dobozát nem tartottam meg pedig most milyen jól jönne. Ezt a kártyát kizárólag a mérete miatt tartottam meg, mikor valakinek a gépét javítottam, mert ezzel teszteltem a régi gépek videokártya hibáit. Könnyű kis helyen is elfér. Ezt aki meg veszi, az azért jár jól, mert ebből kifolyólag szinte új darab (gyűjtőknek is), a korát leszámítva. De az állapota a fotókon is jól látszik. A gyenge láncszem a paszta volt, amit kicseréltem MX4-esre, hogy új gazdijánál sok játék alatt hibátlan is maradjon még sokáig retro esetén. Anno a COD első szériáinál is elment ez a kártya, megfelelő periféria mellett... GV-R465OC-1GI GIGABYTE HD Experience sorozat AMD Radeon HD 4650 GPU-val Integrálva az első 1 GB-os GDDR2 memóriával és 128 bites memóriacsatolóval Jellemzők Dual-link DVI-I / D-sub / HDMI Túlhajtás 650 MHz-ig GIGABYTE UD2 anyagCrossFireX™ és Avivo™HD támogatás Rendszer tápellátási igénye: 400 W Specifikáció itt : https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-R465OC-1GI/sp#sp Inkább a személyes átvételt preferálom... Ha postázni kell, azt kizárólag a vevő terhére, és felelősségére teszem, csak a postázási + utánvét ár előreutalásával FOXPOST-on keresztül! A termék árát az átvételkor fizeti a vevő az autómatánál!
További hirdetések — Lala794Összes →

i3 4170 + intel processzor hűtő
Jó állapotú
Lala79★ 24XI. kerület
i3 4130 + intel gyári hűtő
Jó állapotú
Lala79★ 24XI. kerület
Gigabyte GA-B85-M-D3V + i3 4130 + 8 Gb RAM + Intel gyári procihűtő
Jó állapotú
Lala79★ 24XI. kerület
Lenovo Vibe X2 Fehér - 2/32Gb (sim független) KARCMENTES!
Jó állapotú
Lala79★ 24XI. kerület