1 / 2



Leírás
Sziasztok, ha esetleg valakit érdekel egy működőképes, de időnként elváltja a csatornákat hibával rendelkező tv az szóljon, jelképes 5000Ft-ért vihető a 16.ker mellől. Táv nincs, alkatrésznek árulom, gari nincs!



Sziasztok, ha esetleg valakit érdekel egy működőképes, de időnként elváltja a csatornákat hibával rendelkező tv az szóljon, jelképes 5000Ft-ért vihető a 16.ker mellől. Táv nincs, alkatrésznek árulom, gari nincs!