1 / 10











JófogásJó állapotú
Retro csomag 2db Walkman 1db diktafon javításra valók
10 000 Ft
C
Csaba
XIV. kerület
Feladva:
Leírás
Retro csomag 2db Walkman 1db diktafon javításra valók, felújításra ha valaki lát benne fantáziát. A diktafon működik, teker, felvesz, lejátszik, de enyhén nyávog már a hangja gondolom hogy szíjcsere kell neki. A Brandt rádiós walkman is szól, de nyávog már +motor búgása kimegy a fülhallgatóba. Rádiója teljesen jó, és jól is szól.(Nem teljesen gagyi gép a Francia Thomson csoport almárkája) Panasonic RQ-V164 teljesen halott, elemet behelyezve semmit sem csinál, pedig jó pofa Rádiós, Equalizeres walkman lenne. Enyhe karcok " zsebkopott állapot" mindegyikre jellemző legjobban a panasonic. Szerelőknek ajánlom, vagy hobby-zóknak, vagy aki gyűjti disznek, nem számít ha nem tökéletes. 3db egyben eladó.




