1 / 3




Leírás
Sziasztok Eladóvá vált egy használt,de jó állapotban lévő Samsung monitor. 20" kijelző Felbontás:1600×900 (HD+) Egy belépőszintű irodai vagy általános otthoni használatra tervezett. Győrben személyesen megnézhető. Foxpost esetén a vevőt terheli a költség.






