Ugrás a tartalomhoz
ÁrBogár
Samsung Galaxy A53 mobiltelefonSamsung Galaxy A53 mobiltelefon — 2. képSamsung Galaxy A53 mobiltelefon — 3. képSamsung Galaxy A53 mobiltelefon — 4. kép
1 / 4
JófogásJó állapotú

Samsung Galaxy A53 mobiltelefon

39 000 Ft

M
Molnár László
XVII. kerület
Feladva:

Leírás

Eladó egy tökéletesen működő, használt Samsung A53 mobiltelefon, modellváltás miatt. Végig tokban és képernyővédő fóliával használtam. A hátulján van egy mágnes, az autós tartó miatt, ez a működését nem befolyásolja, NFC működik. Eredeti dobozában, tokkal, újszerű fóliával, eredeti, sosem használt tötőkábellel, SIM tűvel adom. Az ár minimálisan alkuképes. Átvétel személyesen a XVII. kerületben, vagy Foxpost a vevő terhére. Utánvét Nincs! Máshol is hirdetem. Csere nem érdekel. Köszönöm szépen hogy elolvastad, szép napot kívánok neked!

Hasonló hirdetések

További hirdetések — Molnár László4Összes →