1 / 7








Leírás
Ezt a készüléket anno a Pannon GSM adta ki, a 20-as kártyával tesztelve van működik.meegkimélt gyűjteményből felszámolt darab , nem felújított!! imei azonos saját dobozával együtt gyári akku van benne, nincs felfúvódva (nem púpos), a töltést veszi és tartja. Átvétel szmélyesen Bp kiirt ár nem alku képes baráti