1 / 10











Leírás
Bekapcsolásra motorja jár hallatszik, egy kis wd 40 elkelne rá, de sajnos nem visz semmit az ékszíj már odavan róla... Pótolni kell. Hátulján ahová a betáp kábelt be lehet hajtogatni az a kis takaró műanyag fedél hiányzik. Picit foglalkozós de szép állapotban van korához képest, ezt mindenki vegye figyelembe vásárlás előtt.

