Wysokiej jakości słuchawki bezprzewodowe Q22
3425 Ft
Szállítás: 7 Ft
Vevővédelem: 453 Ft· Összesen: 3878 Ft
Leírás
Słuchawki te zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości dźwięku dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak łączność Bluetooth 5.3, wydłużony czas pracy na baterii oraz wygodne i bezpieczne dopasowanie do aktywnego stylu życia.Etui ładujące zawiera podwójny wyświetlacz LED pokazujący stan naładowania baterii.13-milimetrowe przetworniki z dwuwarstwową membraną grafenową zapewniają mocny bas i czysty dźwięk.Odporne na pot i deszcz, odpowiednie do uprawiania sportu i aktywności na świeżym powietrzu.Słuchawki douszne są wyposażone w inteligentne sterowanie dotykowe umieszczone na zewnętrznej powierzchni każdej słuchawki.szybka wysyłka