1 / 7

VintedJó állapotú
Laser do depilacji IPL Salon Laser – kompletny zestaw, walizka, sprawny
10 172 Ft
Szállítás: 7 Ft
Vevővédelem: 798 Ft· Összesen: 10 970 Ft
M
majaindreams
80LengyelországCsomagküldés
Márka: IPLFeladva: 21 napja
Leírás
Na sprzedaż laser do depilacji IPL Salon Laser Hair Removal System w bardzo dobrym stanie. Urządzenie w pełni sprawne, gotowe do użycia. Idealne do domowej depilacji – pozwala skutecznie redukować owłosienie na różnych partiach ciała. ✔ Stan wizualny: bardzo dobry ✔ Stan techniczny: w 100% sprawny ✔ Zestaw kompletny: urządzenie, walizka, zasilacz, kluczyki, instrukcja Urządzenie umożliwia depilację m.in. nóg, pach, okolic bikini oraz twarzy. Posiada regulację mocy, jest proste w obsłudze i bezpieczne przy użytkowaniu zgodnie z instrukcją. Świetna alternatywa dla drogich zabiegów w salonach kosmetycznych. Szybka wysyłka 🚚