Stacja dokująca dysk 2,5"/3,5" Sata Hdd/Ssd/Nowa!
3620 Ft
Szállítás: 7 Ft
Vevővédelem: 458 Ft· Összesen: 4078 Ft
Leírás
Witam, Posiadam na sprzedaż stacje dokującą na dysk 2,5"/3,5" SATA HDD/SSD. Dzięki nowoczesnemu interfejsowi USB 3.2 Gen 2 zapewnia błyskawiczne przesyłanie danych z prędkością do 10 Gbps, co znacząco skraca czas kopiowania plików.Bezproblemowa obsługa różnych systemów operacyjnych, w tym Windows, Mac i Linux, czyni ją uniwersalnym narzędziem dla każdego użytkownika. Obsługa technologii UASP, TRIM oraz S.M.A.R.T. gwarantuje stabilność i wysoką wydajność pracy. To idealne urządzenie do rozbudowy pamięci, odzyskiwania danych czy archiwizacji ważnych plików. Stacja posiada drobne ryski. Zachęcam do zakupu, gdyż naprawdę warto! Zdjęcia są mojego autorstwa i przedstawiają rzeczywisty stan stacji. Zachęcam do zakupu, gdyż naprawdę warto! Pozdrawiam