










Leírás
2013-as konfig, korához képest remek állapotban. Proci, videókártya újra pasztázva, a ház kitakarítva. Több költözést átélt a ház eredeti dobozában. Vigyáztam rá, de azért karcok vannak rajta.Alaplap: Gigabyte GA-970A DS3P Processzor: AMD FX-6350 Hűtő: CoolerMaster Hyper 212 Videokártya: Sapphire R9 270 2GB RAM: Kingston HyperX 2x4GB DDR3 Tárhely: Kingston 120GB SSD + Seagate 250GB + Seagate 320GB Ház: CoolerMaster CM690 Táp: Chieftec 500WMost Bazzite (Linux) van rajta, de volt rajta Win7, Win10, és Win11-et is fel lehetett erőltetni rá. 2000-es évek, 2010-es évek elejének a játékait jól viszi. Ha megtartanám, én visszaraknám rá a Win7-et és HL2-t meg Skyrim-et játszanék rajta. Szerintem erre való. Sokat eszik, nagy, régi. NEM nagyinak netezős gépnek való.Személyes átvétel Budapesten. Küldeni nem merem, mert nagy és nem tudom rendesen becsomagolni.

